• Tacettin Veli Mah. Mehmet Özhaseki Bulvarı No:80 Melikgazi KAYSERİ
 • 444 0 388
  International Patients

  Heyecanla başladığımız bu mucizevi yolu; uzman kadromuz, birbirinden tecrübeli ekibimiz ve sizleri ayrıcalıklı hissettirecek hizmetimiz ile kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

  Bebeğiniz ile ilk tanışma anının, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu anı unutulmaz yapmak için çalışıyoruz.

  Geniş ve modern çizgilerle dizayn ettiğimiz VIP odalarımızı; her detayı sizi ve sevdiklerinizi düşünerek hazırlıyoruz.

  Siz mutluluğunuzu yaşarken hiçbir detayı düşünmeyin diye, sizin yerinize düşünüyor ve Vip Doğum Paketi’nde; bugünü uzun yıllar saklamak için fotoğraf çekimi, kendinizi özel hissedeceğiniz oda süslemeleri ve sizin için ayarladığımız daha birçok hizmetimizi sunuyoruz.

  ÖZEL ODA

  Özel odalarımız “hasta odaklı yaklaşım”dan esinlenerek modern çizgilerle dizayn edilmiştir.

  Odalarımız ziyaretçilerinizi rahatça kabul edebileceğiniz büyüklükte ve konfordadır.

  24 SAAT HEMŞİRE DESTEĞİ

  Daha rahat, daha güvenilir bir doğum yaşamanız adına her ihtiyacınızda yardımınıza koşacak olan hemşirelerimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

  KAPI SÜSLEMESİ

  Doğum yapacağınız odanın süslenmesiyle ilgili, firmaları dolaşarak zaman kaybı yaşamanızı önlemek amacıyla, bir organizasyon firması ile birlikte odalarınız ve oda kapılarınız süslenmektedir.

  LOHUSA ŞERBETİ

  Loğusalık döneminin bir simgesi olarak bilinen loğusa şerbeti hastanemizin ikramı olmak üzere odanızda hazır bulunacak ve konuklarınıza şerbetinizi ikram edebileceksiniz.

  YEMEK SERVİSİ

  Sabah kahvaltımızın yanı sıra, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizi siz dahil 6 misafirimize kadar sunulmaktadır. Ayrıca mevsimine uygun meyve tabağımız gün içerisinde servis edilmektedir.

  DOĞUM FOTOĞRAFI

  Doğum anı ve doğum sonrası en mutlu anlarınızı; uzun yıllar saklamak ve sevdiklerinizle paylaşmak için doğum fotoğrafları albümünde sunuyoruz.

  DİĞER HİZMETLER

  Doğum öncesi kuaför, mini bar, sertifika, evde bebek ziyareti, size özel yardımcı personel desteği, akşam saatlerinde bebeğinizin adı ile hazırlanan kutlama pastası ve bebeğinizin ilk kıyafeti ise Hüma Hastanesi’nin size armağanıdır.

  3 Kasım 2023 tarihinde Hüma Hastanesi tarafından düzenlendi.