• Tacettin Veli Mah. Mehmet Özhaseki Bulvarı No:80 Melikgazi KAYSERİ
 • 444 0 388
  International Patients
  • 01 - Refakatçi İçin Bilgiler

   Hastanemizde refakatçi kalınması zorunludur

   Refakatçi hastanın bakımına izin verilen ölçüde yardım eder

   Servis sorumlu hemşiresi veya ilgili hemşire tarafından hastanenin kuralları ve refakatçinin uyması gereken kurallar konusunda bilgi verilir. Buna uygun davranması sağlanır

   Refakatçı yemeği hastanemiz tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır

   Hastanemizde hasta odaları tek kişilik olarak düzenlenmiştir. Tek kişilik odalarda da refakatçilerin kalabileceği bir yatak bulunmaktadır .

  • 02 - Ziyaretçi İçin Bilgiler

   Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi elbette önemlidir. Ancak, ziyaretçilerin diğer hastaların rahatı ve huzuruna özen göstermeleri de gerekmektedir. 12 yaşın altındaki çocukları, onların sağlığı için ziyarete getirmemeye özen gösterin. Bunun dışındaki durumlarda, ziyaret konusunda lütfen hekim ve hemşirelerinizden bilgi alın.

   Saat 22:00 den sonra ziyaretçi kabul edilmemektedir. Hasta sağlığı açısından, oda içinde aynı anda üç kişiden fazla ziyaretçi olmaması ve ziyaret süresini 15 dakika ile sınırlandırılması önerilmektedir,

   Ziyaretçiler, muayene ya da işlem sırasında odadan çıkarak hastanın mahremiyetine saygı duymalıdır,

   Tıbbi ekipman kullanılan alanlarda cep telefonları kullanılmamalıdır,

   Hekimleriniz tarafından sağlığınız için ziyaret ve / veya refakatçi uygulaması yasaklanmışsa, lütfen bu kurala uymaya özen gösterin.

   Hastanemize dışarıdan yiyecek getirilmemesini rica ediyoruz. Lütfen sağlığınızı korumak için dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmeyin.

  3 Kasım 2023 tarihinde Hüma Hastanesi tarafından düzenlendi.