VIP Doğum
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
VIP Doğum

Heyecanla başladığımız bu mucizevi yolu; uzman kadromuz, birbirinden tecrübeli ekibimiz ve sizleri ayrıcalıklı hissettirecek hizmetimiz ile kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

Bebeğiniz ile ilk tanışma anının, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu anı unutulmaz yapmak için çalışıyoruz.

Geniş ve modern çizgilerle dizayn ettiğimiz VIP odalarımızı; her detayı sizi ve sevdiklerinizi düşünerek hazırlıyoruz.

Siz mutluluğunuzu yaşarken hiçbir detayı düşünmeyin diye, sizin yerinize düşünüyor ve Vip Doğum Paketi’nde; bugünü uzun yıllar saklamak için fotoğraf çekimi, kendinizi özel hissedeceğiniz oda süslemeleri ve sizin için ayarladığımız daha birçok hizmetimizi sunuyoruz.


ÖZEL ODA
Özel odalarımız “hasta odaklı yaklaşım”dan esinlenerek modern çizgilerle dizayn edilmiştir.
Odalarımız ziyaretçilerinizi rahatça kabul edebileceğiniz büyüklükte ve konfordadır.

24 SAAT HEMŞİRE DESTEĞİ

Daha rahat, daha güvenilir bir doğum yaşamanız adına her ihtiyacınızda yardımınıza koşacak olan hemşirelerimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

KAPI SÜSLEMESİ

Doğum yapacağınız odanın süslenmesiyle ilgili, firmaları dolaşarak zaman kaybı yaşamanızı önlemek amacıyla, bir organizasyon firması ile birlikte odalarınız ve oda kapılarınız süslenmektedir.

LOHUSA ŞERBETİ
Loğusalık döneminin bir simgesi olarak bilinen loğusa şerbeti hastanemizin ikramı olmak üzere odanızda hazır bulunacak ve konuklarınıza şerbetinizi ikram edebileceksiniz.

YEMEK SERVİSİ
Sabah kahvaltımızın yanı sıra, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizi siz dahil 6 misafirimize kadar sunulmaktadır. Ayrıca mevsimine uygun meyve tabağımız gün içerisinde servis edilmektedir.

DOĞUM FOTOĞRAFI
Doğum anı ve doğum sonrası en mutlu anlarınızı; uzun yıllar saklamak ve sevdiklerinizle paylaşmak için doğum fotoğrafları albümünde sunuyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Doğum öncesi kuaför, mini bar, sertifika, evde bebek ziyareti, size özel yardımcı personel desteği, akşam saatlerinde bebeğinizin adı ile hazırlanan kutlama pastası ve bebeğinizin ilk kıyafeti ise Hüma Hastanesi’nin size armağanıdır.

Logo
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
KAYIT OL !
Web sitemizde yer alan bilgiler Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Web Tasarım_Medyatör