Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hasta Ziyareti
Hastanemizde refakatçi kalınması zorunludur

Refakatçi hastanın bakımına izin verilen ölçüde yardım eder

Servis sorumlu hemşiresi veya ilgili hemşire tarafından hastanenin kuralları ve refakatçinin uyması gereken kurallar konusunda bilgi verilir. Buna uygun davranması sağlanır

Refakatçı yemeği hastanemiz tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır

Hastanemizde hasta odaları tek kişilik olarak düzenlenmiştir. Tek kişilik odalarda da refakatçilerin kalabileceği bir yatak bulunmaktadır .
Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi elbette önemlidir. Ancak, ziyaretçilerin diğer hastaların rahatı ve huzuruna özen göstermeleri de gerekmektedir. 12 yaşın altındaki çocukları, onların sağlığı için ziyarete getirmemeye özen gösterin. Bunun dışındaki durumlarda, ziyaret konusunda lütfen hekim ve hemşirelerinizden bilgi alın.

Saat 22:00 den sonra ziyaretçi kabul edilmemektedir. Hasta sağlığı açısından, oda içinde aynı anda üç kişiden fazla ziyaretçi olmaması ve ziyaret süresini 15 dakika ile sınırlandırılması önerilmektedir,
Ziyaretçiler, muayene ya da işlem sırasında odadan çıkarak hastanın mahremiyetine saygı duymalıdır,
Tıbbi ekipman kullanılan alanlarda cep telefonları kullanılmamalıdır,
Hekimleriniz tarafından sağlığınız için ziyaret ve / veya refakatçi uygulaması yasaklanmışsa, lütfen bu kurala uymaya özen gösterin.
Hastanemize dışarıdan yiyecek getirilmemesini rica ediyoruz. Lütfen sağlığınızı korumak için dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmeyin.
Web sitemizde yer alan bilgiler Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Web Tasarım_Medyatör